O nás

1991

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost Altervet vznikla již v roce 1991 jako rodinná firma, ve které se kombinovaly zkušenosti veterináře a farmaceuta. V této době se vyráběly především oční a ušní kapky, balzám na tlapky, regenerační krém na tlapky, krém na kůži a obdobné produkty.

2000

PRVNÍ VÝVOJ

Od roku 2000 se firma zaměřila především na testování a vývoj kloubních výživových doplňků. Hlavním důvodem byl nový člen rodiny, labradorka Wendy, která se narodila se značnými kloubními problémy, navíc s velmi špatnou prognózou. Trh s výrobky pro zdravější a kvalitnější růst kloubů a péči o ně byl v roce 2000 nedostačující, proto jsme začali testovat různé kombinace látek a ponořili jsme se hlouběji do kloubní problematiky zvíř at.

2006

REGISTRACE PŘÍPRAVKŮ

Vzhledem k tomu, že námi vyvíjené přípravky naší Wendy značně usnadnily a zkvalitnily život, rozhodli jsme se přípravek registrovat u Ústavu pro statní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv a poskytnout ho i dalším zvíř ecím mazlíčkům, kteří potřebovali kvalitní kloubní péči.

2018

AV CARTILAN

V roce 2018 byla na trh uvedena již kompletní kloubní řada AV CARTILAN, která obsahuje celkem 5 produktů poskytující komplexní řešení pro ochranu a péči pohybového aparátu psů a koček.

2019

ALTERVET TRADE

V roce 2019 byla založena obchodní společnost AlterVet Trade, s.r.o., se zaměřením na výhradní prodej a distribuci produktů značky AlterVet, AV CARTILAN. Osobní přístup, poradenství i prodej je veden přes zkušené obchodní reprezentanty.

2020

ALTERVET TRADE

V roce 2020 byl zahájen vývoj dalších veterinárních přípravků pro zdravý život psů a koček. K zajištění maximální účinnosti a bezpečnosti se k výrobě používají pouze kvalitní suroviny od prověřených českých nebo evropských dodavatelů.

AltervetKloubní řada AV Cartilan

Kompletní řešení pro ochranu a péči pohybového aparátu psů a koček

Prémiová kvalita surovin a účinných látek

Více zde

Maximální účinnost a bezpečnost

Více zde

Klinicky prověřené kombinace látek

Více zde

Vyvinuto ve spolupráci s veterináři

Více zde

Optimální poměr účinných látek

Více zde

Vysoký komfort užívání

Více zde

Obsahuje Omega-3

Více zde


Připravované výrobky
firmy Altervet

Stále pracujeme na dalších výživových přípravcích, které našim čtyřnovým kamarádům zkvalitní život, usnadní hojení a výrazně napomůžou ke zdravému životu. Již brzy se můžete těšit i na tyto přípravky:


Přípravky
na klouby


Přípravky
na močové cesty


Přípravky
na výživu srsti


Přípravky
na zažívání


Přípravky
na zklidnění


Přípravky
na detoxikaci


Přípravky
na imunituPROČ AV CARTILAN?

  • Naše výrobky jsou klinicky ověřené
  • Vyrobeno v ČR
  • Každá šarže účinných látek je testovaná
  • Dosahujeme vynikajících výsledků
  • Naše výrobky jsou schválené Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv (ÚSKVBL)